Teamfight Tactics: Galaktyki zapowiada swoje mistrzostwa

Tft galaxies championship announcement banner

Mistrzostwa Teamfight Tactics: Galaktyki będą pokazem gry na najwyższym poziomie, w którym udział wezmą zawodnicy z całego świata, walczący o pulę nagród wynoszącą 200 tysięcy dolarów. Aby doprowadzić do wyłonienia uczestników Mistrzostw, Riot tworzy prostą ścieżkę kwalifikacji dostępną na całym świecie za pośrednictwem drabinki w grze oraz turniejów online.

W przyszłości zamierzają organizować międzynarodowe rozgrywki o tytuł mistrza na zakończenie każdej rotacji. Dokładne terminy rozgrywek podane zostaną jeszcze w to lato. Aby umożliwić udział najlepszym graczom ze wszystkich regionów, 16 graczy, którzy zakwalifikują się do udziału w turnieju, Riot planuje wyłonić dzięki systemowi regionalnych drabinek i turniejów.

Riot Games zapowiada również mniejsze turnieje dla społeczności. Planują wprowadzić i rozwijać ekosystem współzawodnictwa z konkretnymi nagrodami dla graczy, którzy poświęcą swój czas na rywalizację. Deweloperzy pracują nad narzędziami, pozwalającymi na łatwe transmitowanie oraz obsługę takich właśnie turniejów.

Zobacz także

1 komentarzy