Teamfight Tactics informuje o aktualizacji śródrotacyjnej

Tft header dev thoughts

Riot Games postanowiło nieco namieszać w drugiej części rotacji Teamfight Tactics: Galaktyki. Deweloperzy zmieniamy długość jej cyklu życia i strukturę, żeby zachować świeżość gry bez konieczności wprowadzania ciągłych poprawek w mecie. Galaktyki ostatecznie będą sześciomiesięczną rotacją z jedną dużą aktualizacją w połowie.

Krótko mówiąc, około patcha 10.12 (na początku czerwca) dodadzą sporo nowych bohaterów i kilka nowych cech — a przy okazji usuną część istniejących obecnie. Ponadto dostarczą długo wyczekiwane nagrody rankingowe z dwóch pierwszych rotacji, rozpoczną nowy split rankingowy i udostępnią nową przepustkę.

Jednym z celów wydłużenia cyklu życia rotacji jest zapewnienie Wam dodatkowego czasu na korzystanie z jej zawartości i mechaniki. Ponadto Riot uznało, że ważne będzie podzielenie tego przedłużonego czasu na dwa splity rankingowe, ponieważ zmiany wprowadzane w połowie rotacji będą na tyle duże, że pozwolą wykazać się nowym poziomem umiejętności.

Wasze miejsca w rankingu znów zostaną zresetowane, ale tym razem w łagodniejszym stopniu niż podczas przejścia pomiędzy rotacjami. Większość graczy rozpocznie nowy split o jeden krąg poniżej kręgu, na którym ukończyła poprzednią rotację. Na przykład gracze ze Złota 3 spadną do Srebra 3. Wszyscy gracze z kręgu Mistrza i powyżej spadną do Diamentu 4.

Ci z was, którzy zapewnili sobie co najmniej Złoto w rotacji startowej i w rotacji Żywioły powstają, w patchu 10.12 otrzymają swoje Zwycięskie Małe Legendy. W przyszłości emotki za zdobytą rangę będziecie otrzymywać w każdym splicie. Ponadto, jeśli zdobędziecie Złoto lub wyższą rangę w obu splitach Galaktyk, otrzymacie Zwycięskie Małe Legendy Galaktyk na zakończenie całej rotacji.

Poza tym, wraz z nowym splitem rankingowym pojawi się całkiem nowa darmowa Przepustka Galaktyk i nowa płatna Przepustka+. Przepustka+ będzie dostępna za 1295 RP wkrótce po wypuszczeniu patcha 10.12. Czyli pozostało czekać na początek czerwca!

Zobacz także

0 komentarzy