Teamfight Tactics Mobile uruchomiło zamkniętą betę

Tft mobile update banner

Teamfight Tactics pojawi się na telefonach wszystkich graczy w marcu, a w przypadku niektórych osób stanie się to nawet trochę wcześniej. Wszystko za sprawą uruchomienia zamkniętej bety dla ograniczonej puli graczy oraz w nie wszystkich krajach.

Riot Games informuje, że w czasie najbliższych kilku tygodni będą testować wersję na komórki w paru krajach na świecie w ramach zamkniętej bety. Jeśli zauważycie, że ktoś z waszych znajomych, członek rodziny lub pies gra w TFT na swoim telefonie, nie denerwujcie się! To po prostu oznacza, że jest w kraju, w którym prowadzimy testy. Beta poszerzy nieco krąg odbiorców gry w ciągu nadchodzących tygodni.

W większości krajów Teamfight Tactics będzie grą międzyplatformową ze współdzielonym ekwipunkiem, postępami i rangą. W większości regionów, jeśli zalogujecie się na to samo konto, na które logujecie się na komputerze, wszystkie Małe Legendy, skórki areny i inne materiały będą dostępne jak zwykle. Deweloperzy zapowiadają również drobne zmiany w obrębie samej gry na urządzeniach mobilnych, ale nie wpłyną one na samą rozgrywkę, a jedynie na przyjemność korzystania z dotykowych ekranów.

Jeśli zaś chodzi o wymogi sprzętowe to ogólnie można powiedzieć, że jeśli chodzi o Apple, obsługiwane są iPhone 6S lub wersje późniejsze, natomiast w przypadku Androida poprawnego działania można spodziewać na telefonach wyposażonych w OS 5+ i 2 GB lub więcej pamięci RAM.

Zobacz także

4 komentarzy