Teamfight Tactics na urządzeniach mobilnych w marcu!

Teamfight Tactics to bodaj najpopularniejszy Auto Chess na świecie. Tak przynajmniej może się wydawać, chociaż brakuje oficjalnych liczb oraz danych, dlatego traktujcie te rewelacje z odpowiednim dystansem. Nie zmienia to jednak faktu, że produkcja Riot Games cieszy się sporym wzięciem, a już niedługo chętnych do zabawy teoretycznie będzie jeszcze więcej – zapowiedziano debiut na urządzeniach mobilnych.

Auto Chess od Riot Games pojawi się na smartfonach w połowie marca – zarówno na iOS, jak i Androidzie. Warto dodać, że produkcja wspierać będzie cross-play, a do tego zadebiutuje równocześnie w większości krajów na świecie. Deweloperzy nie planują wydawać mobilnej wersji stopniowo, a celują w jeden, globalny rzut.

Przy okazji ogłoszono motyw przewodni dla trzeciego sezonu zmagać w Teamfight Tactics. Chociaż to zdecydowanie za dużo powiedziane. Wiemy, że tym razem motyw zabawy będzie „nie z tego świata”. Dodano również, że z gry znikną najbardziej ekstremalne mechaniki losowe, system dobierania graczy zostanie ulepszony tak, aby dobierał zawodników na podobnym poziomie, a do tego usunięte zostaną „disables” typu hextech, czy demony.

Zobacz także

0 komentarzy