Tegoroczna premiera Throne and Liberty nie jest wcale taka pewna

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
25 4713
Tegoroczna premiera Throne and Liberty nie jest wcale taka pewna

Na koreańskim portalu branżowym pojawiła się informacja dotycząca globalnej premiery Throne and Liberty od Ncsoftu, za którą u nas odpowiadać ma Amazon. Według tamtejszych doniesień wygląda na to, że gra nie zadebiutuje w terminie. Mowa tutaj o początku tego roku. Co więcej, plan na wydanie gry na konsolach również się przesuwa.

Oczywiście nie są to oficjalne informacje i należy podejść do nich z dystansem. NCsoft oraz Amazon jeszcze się oficjalnie nie wypowiedzieli. Należy również pamiętać o innych doniesieniach, które wskazywały, że Throne and Liberty otrzyma zamkniętą betę w pierwszym kwartale, a w drugim kwartale zadebiutuje w pełni. Jak ostatecznie będzie? Tego zwyczajnie nie wiadomo!

Wspomniany portal przekonuje, że Throne and Liberty wyjdzie później, na co wskazuje brak ogłoszenia daty premiery zarówno przez NCsoft, jak i Amazon. W Korei gra już hula, a o globalnej premierze ani widu, ani słychu. Powodem ma być właśnie kwestia konsol i ponoć to przez nie debiut MMORPG-a może zostać przestawiony.

Amazon może chcieć wydać Throne and Liberty równocześnie na wszystkich platformach. W końcu zdecydowanie pomogłoby to w promocji gry w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, w tekście padają domniemywania na temat niskiej popularności gry w Korei, co może być również powodem opóźnień. Nie pomoże również fakt, że w pierwszym kwartale wychodzi kilka innych, głośnych tytułów.

Ostatecznie ponawiam – to jedynie plotki i gdybania (oraz czarnowróżenia) różnych osób. Faktem jest jednak, że na ten moment nie wiadomo kiedy Throne and Liberty zadebiutuje u nas. Czy będzie to pierwszy kwartał? Okres wakacyjny? A może koniec roku? Czy w ogóle zagramy w 2024 roku? Na ten moment nie wiemy.


25 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube