Temtem – znamy daty testów stresowych, dostępnych dla wszystkich!

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
7 2995
Temtem – znamy daty testów stresowych, dostępnych dla wszystkich!

Temtem, czyli sieciowa gra o łapaniu stworków do kart, trenowaniu ich, rywalizowaniu z innymi graczami oraz staniu się najlepszym trenerem. Produkcja na którą czeka wiele osób i która ma realną szansę zawojować rynek. Zwłaszcza, że dostępna będzie na PC, gdzie o legalne gry Pokemon trudno.

Teraz śpieszę Was poinformować, że Temtem zakończy swoje testy alfa 9 stycznia o 19:00, aby przygotować się do Early Accessu, który rozpocznie się 21 stycznia. Wcześniej jednak będzie nam dane sprawdzić tytuł ten za darmo i to w ramach kilku testów stresowych!

Pierwsze testy stresowe dla Temtem zaplanowano na 11 stycznia. Rozpoczną się o 19:00 i potrwają do 23:00. Drugie testy odbędą się 17 stycznia od 20:00 do 22:00, a trzecie testy zaplanowano na 19 stycznia – od 18:00 do 20:00.

Testy stresowe służyć mają sprawdzeniu stabilności infrastruktury sieciowej oraz maksymalnej pojemności serwerów. Dostępne będą za darmo dla wszystkich zainteresowanych, ale należy liczyć się z problemami z logowaniem oraz ewentualnymi kolejkami. Zwłaszcza, że okienka czasowe będą dosyć wąskie.

Zainteresowane osoby powinny zarejestrować się tutaj i oczekiwać swojego kodu na Steam, który pozwoli im wziąć udział w testach Temtem. Deweloperzy zaznaczają, że o ile zawartość gry NIE będzie ograniczona i w tym czasie możecie ograć ile zdołacie, tak Wasze postępy nie zostaną zachowane. Early Access Temtem wystartuje na czysto z wszystkimi kontami wyczyszczonymi.

„Wersja Early Access znacząco różnić ma się od tego, co widzieliśmy w ramach alfy. Dostaniemy połowę całej historii fabularnej, trzy zróżnicowane wyspy z własnymi biomami, trybem kooperacyjnym, większą customizacją gracza, rozwiniętym breedingiem, polowaniem na luma (wersję shiny), zasady w grach rankingowych (będzie pick&ban!) oraz brak dalszego wipe’owania serwerów.”

No to co, złapcie je wszystkie! Miłego testowania.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube