Ten gracz zabił finałowego bossa Path of Exile i zgarnął 40 tys. złotych!

2021 01 18 103121

Dobra, zapomnijcie o wczorajszym newsie. Spodziewaliśmy się, że wyścig o główną nagrodę w Path of Exile potrwa jeszcze przynajmniej kilka dni.

Niestety znowu nie doceniliśmy umiejętności, wytrwałości, ale także ogromnej odwagi graczy, maniaków, nolajferów, weteranów Path of Exile, którzy w dwa i pół dnia (liga Ritual wystartowała w piątkowy wieczór) potrafili zdobyć wysoki level, skompletować odpowiedni ekwipunek i zmierzyć się z bossem, który miał być najtrudniejszym wyzwaniem w historii PoE. 

Dzisiaj rano (około 6:00 czasu polskiego) gracz o nicku “Darkee” wyruszył na podbój The Maven… i ją zabił, zgarniając w sumie 12 tys. dolarów ($10000 za The Maven + $2000 za Uber Eldera) w wyścigu.

Co ciekawe, jest to ten sam player, który wygrał poprzedni Kill Boss Event (wtedy udało mu się zarobić prawie 14 tys. dolarów).

W pół roku zarobił więc 26 tys. dolarów (97 tys. złotych) na graniu w Path of Exile. Nie licząc tego co wygenerował na swoich streamach. Nieźle, prawda?

Finałowy moment:

Cały VOD, który trwa 17 godzin:

Kim grał “Darkee”? 97 lvl Championem (jedna ze specjalizacji Duelista) z Earthquakem jako głównym skillem. To typowy tanker, który potrafi przetrwać najgorszą nawałnicę.

LINK DO PROFILU ZWYCIĘZCY

LINK DO DRZEWKA UMIEJĘTNOŚCI

Zobacz także

33 komentarzy