Ten gracz zdobył już 100 lvl w Diablo 4 i pokonał najtrudniejszy dungeon

Dodany przez guru około rok temu
65 29289
Ten gracz zdobył już 100 lvl w Diablo 4 i pokonał najtrudniejszy dungeon

Kolejny news o Diablo 4? No tak… Musicie się przyzwyczaić, że przez kolejne dni i tygodnie będziemy mieli wysyp wiadomości o tej grze.

Ale do rzeczy…

Wśród recenzentów i content-creatorów, którzy otrzymali od Blizzarda przedpremierową wersję D4, był ten gracz-streamer, niejaki “Rob2628”.

O ile większość krytyków spędziła w Diablo 4 kilkanaście lub maksymalnie kilkadziesiąt godzin i na tej zasadzie pisała (super pozytywne) recenzje, “Rob2628” zabawił się w no-life’a i zdobył przez ten czas maksymalny poziom doświadczenia.

Ale 100 lvl to nie wszystko co osiągnął. Udało mu się także wyfarmić na tyle potężne przedmioty, że swoim Barbarzyńcą wkroczył do World Tier 4 (najwyższy poziom świata) i ukończył Nightmare Dungeon Tier 100. Czyli najtrudniejszą możliwą zawartość Diablo 4 na wersji Pre-Launch, która de facto nie będzie się zbytnio różnić od wersji z 6 czerwca. 

UPDATE: Nightmare Dungeons przeznaczone dla graczy w końcowej fazie gry i są ulepszonymi wersjami lochów. Zawierają bardziej niebezpieczne potwory wzbogacone o dodatkowe afiksy i moce. 

Zrobił to w niecałe dziewięć dni, bo tyle czasu mieli recenzenci na ogranie Diablo 4. 

Tier 100 Nightmare Dungeon był najwyższym lochem i najtrudniejszą zawartością dostępną w przedpremierowej wersji Diablo 4.

Poniżej macie cały gameplay, łącznie z walką z bossem, przedstawieniem buildu, omówieniem Skill Tree, omówieniem przedmiotów, Paragonów itd.

Wyczyn “Rob2628” jest obecnie najbardziej komentowanym tematem na Reddicie Diablo 4 (prawie 1,5k komentarzy).

"Super. Facet skończył grę przed jej wydaniem"

Jednak oprócz spływających gratulacji widzimy także sporo zarzutów, że na tym filmiku Diablo 4… bardzo przypomina Diablo 3. Z charakterystycznym buildem Barbarzyńcy i bardzo wysokimi wartościami obrażeń, które już teraz pokazują średnio setki tysięcy dmg, ale tak naprawdę będą osiągać jeszcze więcej (miliony lub dziesiątki milionów??), gdy gracze dopracują buildy i zdobędą jeszcze lepsze itemki.

 


65 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube