Ten MMORPG zarobił 22 miliardy dolarów. Dungeon Fighter Online obchodzi urodziny

Dodany przez guru 4 miesiące temu
3 1777
Ten MMORPG zarobił 22 miliardy dolarów. Dungeon Fighter Online obchodzi urodziny

Najbogatszy, wróć, najbardziej dochodowy MMORPG w historii świętuje swoje dziewiąte urodziny.

Oczywiście mówimy o globalnym Dungeon Fighter Online, bo tak naprawdę DFO jest znacznie starszy. Gra wystartowała w Korei Południowej w 2005 roku, w 2010 roku zawitała na Zachód, ale była dostępna tylko dla Ameryki Północnej. Potem zawinęła się z USA/Kanady, aby w 2015 roku powrócić w wersji globalnej (dystrybuowanej przez samych producentów). I właśnie tę rocznicę dzisiaj obchodzimy…

Firma Neople przygotowała masę atrakcji: okolicznościowe eventy, codzienne zadania, tryb szybkiego levelowania, no i oczywiście multum prezentów (także z Item Shopu) na czele z +13 Reinforcement Ticketem.

Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

***

Dungeon Fighter Online – jak już wspomnieliśmy – to najbardziej dochodowy MMORPG w historii. Jego łączne przychody przekroczyły 22 miliardy dolarów, a liczba zarejestrowanych użytkowników zbliżyła się do 850 milionów.

DFO jest prawdziwym gigantem na południowokoreańskim rynku. U nas nie ma takiego hype’u, aczkolwiek nie możemy narzekać na liczbę aktywnych graczy.

Choć oczywiście trzeba lubić taką rozgrywkę. Dungeon Fighter Online to “brawlerowa” instancjonówka w grafice 2D, co nie każdemu może pasować.

 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube