Tęsknicie za Wizardry Online? To sprawdźcie fanowski serwer!

Wizardryonline

Dzięki Magar za podesłanie informacji!

Jak podejść do prywatnych serwerów gier, które są już niedostępne? Z jednej strony takie projekty zazwyczaj są nielegalne lub „legalne” na tyle, że ich twórcy nie mogą na nich zarabiać, wybitnie reklamować, itd. Jest kilka gier, które zostało w ten sposób uratowanych i mają oddane grono graczy. Wśród MMORPG-ów najpopularniejszym jest chyba Warhammer Online: Return of Reckoning.

Nie oznacza to jednak, że to jedyna gra, która została wskrzeszona rękami fanów! Do tego grona dołącza Wizardry Online, które nabiera kształtów. Guru pisał Wam rok temu, że gra rzeczywiście może powrócić w formie właśnie fanowskiego projektu i co ciekawe, Wasza reakcja była całkiem pozytywna!

Oczywiście można dywagować, że skoro gra była dobra, to czemu została zamknięta? Świat nie jest czarno-biały i dzieją się czasami różne, nieprzewidziane rzeczy, przez które firmy splajtują, dobrze trzymające się gry (City of Heroes!) zostają zamknięte, a ludzie trafiają na bruk.

Jeśli zatem szukacie czegoś nowego lub czuło wspominacie Wizardry Online to zapraszam tutaj.

Uprzedzam jedynie, że to fanowski projekt, więc nie wszystko zostało skończone, bugi oraz problemy wciąż występują, ale za to możecie sprawdzać serwer za darmo i pomagać w jego rozwijaniu! Do naszej dyspozycji oddany został serwer testowy, o czym warto pamiętać, zanim zaczniemy narzekanie.

P.S. Posłuchajcie jak Xaorus brzmiał około 6 lat temu :3

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz