Testowy tryb battle royale w Fallout 76 zostanie z nami na dłużej

Fallout 76 nuke

Podczas tegorocznej konferencji na targach E3, Bethesda poinformowała o sporej ilości nowości do Fallout 76. Aby nie być gołosłownym – odsyłam do newsa guru omawiającego cały temat. Jedną z rzeczy wprowadzonych do gry będzie tryb battle royale o nazwie Nuclear War, który pozwolić ma na zabawę 52 osobom jednocześnie. Biorąc pod uwagę standardową pojemność serwera w grze, jest to prawdziwa rewolucja.

Nuclear War miało dopiero nadejść do Fallout 76, a w trakcie E3 poinformowano, że specjalna wersja testowa tego trybu pojawi się na weekend w grze. Dokładnie do 17 czerwca mielibyśmy móc sprawdzać battle royale w ostatniej grze Bethesdy. Firma podaje jednak, że „pre-beta” Nuclear War zostanie z nami na dłużej. Wszystko z powodu dużego zainteresowania ze strony społeczności.

Nie wiadomo, jak długo Nuclear War będzie dostępne w Fallout 76, ale wiele wskazuje, że szybko nuklearnej wojny nie pożegnamy. Deweloperzy zapewniają bowiem, że tryb będzie aktualizowany i rozwijany. Być może dotrwa on do aktualizacji Nuclear Winter, która jest planowana na tegoroczne lato (nie wiem jak u Was, ale u mnie grzeje tak, jakby rzeczywiście kilka atomówek eksplodowało).

Ach, przy okazji przypominam, że Fallout 76 dostępny jest za darmo do 17 czerwca, do tego możecie go kupić w oficjalnym sklepie o 50% taniej.

Zobacz także

2 komentarzy