Testy New World właśnie wystartowały. Przełomowy MMORPG od Amazon!

Dodany przez guru około 4 lata temu
4 5768
Testy New World właśnie wystartowały. Przełomowy MMORPG od Amazon!

Ostatni wysyp informacji oraz screenshotów z New World nie był przypadkowy. Amazon Game Studios podgrzewał atmosferę przed Alfa Testami, który – ku naszemu zdziwieniu – właśnie wystartowały. 

Pierwsze osoby (głównie z Ameryki Północnej) otrzymały już swoje zaproszenia do gry. Muszą tylko zrobić konto i pobrać klienta. 

Niestety, Alfa Testy są objęte ścisłym NDA, więc nie ma szans na gameplay’e. Przynajmniej te legalne, bo na pewno znajdzie się kilka osób, które złamią klauzulę poufności i opublikują swoje filmiki. Będziemy monitorować YouTube, więc jeśli coś się pojawi, to na pewno to zobaczycie. 

New World to jeden z najlepiej zapowiadających się MMORPG. Nie tylko ze względu na swój budżet (Amazon ma kasy jak siana, więc można oczekiwać dużego dopracowanego tytułu), ale też obecność w zespole produkcyjnym współtwórcy GW2 (Pana Colina Johansona) oraz ciekawego  – jak na standardy MMO – uniwersum. Przypominamy, że akcja gry została osadzona w XVII-wiecznej Ameryce Północnej (z elementami fantasy).

(autentyczność zaproszenia została potwierdzona przez adminów Discorda New World)


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube