The Crew właśnie umarło

Dodany przez guru 23 dni temu
13 2705

Każde zamknięcie serwerów gry MMO jest smutnym wydarzeniem (nawet jeśli chodzi o crapa), ale niektóre zamknięcia są smutniejsze od innych.

Dotyczy to np. The Crew, które dzisiaj w nocy (z 31 marca na 1 kwietnia) oficjalnie pożegnało się ze światem. Tym samym poobijana i licząca tak naprawdę kilka tytułów kategoria “wyścigówek MMO” jeszcze bardziej straciła na znaczeniu. 

Co by jednak nie mówić, The Crew istniało od 2014 roku, więc kto się miał nacieszyć wyścigówką, na pewno to zrobił. Ponadto The Crew zbudowało podstawy pod całą serię, która świętowała niedawno 40 milionów graczy (40 milionów sprzedanych egzemplarzy). Za to należy się oryginałowi wieczny szacunek. 

Spoczywaj w spokoju!

Dlaczego The Crew zostało zamknięte? Z powodu malejącej popularności, coraz słabszej grafiki i tego, że Ubisoft postawiło wszystkie karty pieniądze na The Crew 3 (aka The Crew Motorfest).

Ponadto The Crew 2 przestało się rozwijać (kilka tygodni temu otrzymaliśmy finałowy update), więc niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości doczekamy się także zamknięcia “dwójki”.

 


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube