The Cycle wprowadziło nową, startową broń i kilka ulepszeń

1458494664

The Cycle to unikalne połączenie gry PvP i PvE z battle royale’owym posmakiem. Wcielamy się tutaj w najemnika, który ma kontrakt do wypełnienia. W jego ramach trzeba zbierać odpowiednie surowce, wykonywać konkretne cele, czy ubić nieco stworów. Oczywiście przeszkadzać nam w tym będą również inni gracze, którzy również mają swoje zadania do wykonania. Na końcu zaś trzeba będzie uciekać przed strefą i dotrzeć do statku, który zabierze nas do bazy. To tak w telegraficznym skrócie.

Aktualizacja Release #13 została wprowadzona do The Cycle i w jej ramach gracze mogą już korzystać z nowej broni startowej. AR-55 ASSAULT RIFLE dostępny jest dla wszystkich i powinien nieco urozmaicić początkowe doznania w rozgrywce. Z innych nowości, deweloperzy wbudowali w grę listę przyjaciół, więc nie trzeba już zarządzać ją poprzez klienta Epic Games Store.

The Cycle zaimplementowało również sporo zmian w sekcji audio oraz zajęło się poprawieniem Field of View. Zmodyfikowano również regenerację punktów życia – teraz znacznie wolniej HP będzie się odnawiało, ale za to pasek osłony będzie regenerował się szybciej. Zmienić ma to styl gry w The Cycle i twórcy są przekonani, że znacznie wpłynie to na rozgrywkę, ale w pozytywny sposób.

Zmianom podległy również same bronie oraz AI przeciwników. The Cycle w ramach Release #13 otrzymało sporo drobnych poprawek o których poczytacie tutaj.

Zobacz także

3 komentarzy