The Division 2 – najlepszy looter shooter MMO ma już 5 lat i obiecuje dalszy rozwój

Dodany przez guru 4 miesiące temu
2 2881
The Division 2 – najlepszy looter shooter MMO ma już 5 lat i obiecuje dalszy rozwój

A jeśli The Division 2 nie jest najlepszym looter shooterem MMO na rynku, to na pewno jest wśród najlepszych (obok Destiny 2 czy Warframe).

Szczególnie teraz, gdy na początku lutego wprowadzono Project Resolve – wielki rework gry, który dodał nowe funkcje, usprawnił rozgrywkę, zbalansował większość broni i usunął setki błędów. The Division 2 wrócił do łask, co widać po wzroście liczby aktywnych graczy i wieczornych kolejkach.

***

No i trudno uwierzyć, że The Division 2 właśnie świętuje swoje 5. urodziny. Z tej okazji Ubisoft wypuściło rocznicowe materiały + pochwaliło się kilkoma statystykami z gry. Na przykład:

  • Utworzono 8 milionów klanów
  • Naliczono 110 milionów śmierci na poziomie Heroicznym
  • Naliczono 60 milionów śmierci na poziomie Legendarnym
  • Ukończono 2 miliony Countdownów
  • 54 miliony razy ukończono 100 piętro w Punktowcu
  • “Wyciągnięto” 13 milionów przedmiotów z Dark Zone
  • Wydropiono/podniesiono już miliard przedmiotów

Kiedy zastanawiamy się nad tymi osiągnięciami, staje się jasne, że wsparcie społeczności odegrało zasadniczą rolę w rozwoju gry. Dziękuję każdemu agentowi za bycie częścią tej podróży. Twoje zaangażowanie, entuzjazm i partnerstwo ukształtowały The Division 2 tak, jak wygląda dzisiaj.

Świętując minione pięć lat, z niecierpliwością patrzymy także w przyszłość. Podróż The Division 2 jeszcze się nie skończyła. Nieustannie się rozwijamy, stawiając przed nami nowe wyzwania do pokonania i tajemnice do odkrycia.

Ubisoft potwierdziło także dalszy rozwój The Division 2, wraz z wydaniem nowego DLC, które powinno pojawić się na początku 2025 roku. Tym razem odwiedzimy nowojorski Brooklyn.

Więcej TUTAJ.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube