The Division 2 wprowadza dziś jeden end-game dla wszystkich graczy!

Dodany przez guru około miesiąc temu
11 4697
The Division 2 wprowadza dziś jeden end-game dla wszystkich graczy!

Już wyjaśniamy, o co biega…

The Division 2 ma podstawkę z 30 lvl capem i dodatek “Warlords of the New York” z 40 lvl capem. Jeśli marzymy o poważnej zabawie i dostępie do end-game’u, to chcąc nie chcąc, musimy zaopatrzyć się w rozszerzenie gry.

Ale z tym koniec. Dzisiaj startuje tam nowy sezon – Rok 6 Sezon 1, The First Rogue (Pierwszy Zbuntowany), który oprócz nowej historii, nowych wydarzeń, nowej egzotycznej broni, nowych talentów… 

Rok 5 Sezon 3 zakończył się szokującym odkryciem – agent numer jeden Rogue i zaprzysiężony nemezis The Division, Aaron Keener żyje. W poszukiwaniu prawdy agentka Kelso zlokalizowała go i postanowiła połączyć z nim siły.

Granica między światłem a ciemnością, agentem a łotrzykiem stale się zaciera, gdy dowiedzieliśmy się, że Keener współpracował z Faye Lau, aby osłabić Czarny Kieł i zneutralizować zagrożenie ze strony Łowców podczas wydarzeń z Warlords of New York.

… wprowadzi także “One Endgame”. Wszyscy właściciele Tom Clancy's The Division 2 będą teraz mogli awansować swoje postacie na poziom 40, bez konieczności posiadania gry Warlords of New York.

Nie otrzymamy dostępu do regionu Nowego Jorku (40 lvl trzeba będzie zdobyć na ulicach Waszyngtonu), jednak otrzymamy dostęp do całego end-game’u i wszystkich tamtejszych trybów, czyli np. Szczyt lub Odliczanie. Tym samym skończy się podział na “tańszych” i “droższych” graczy.

Szczegóły TUTAJ.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube