The Division 2 z rajdami i darmowymi DLC!

Divi

The Division 2 zostało ujawnione na konferencji Microsoftu, ale szczegóły gry poznaliśmy dopiero wczoraj (podczas konferencji Ubisoftu). 

Wiecie już, że akcja gry została przeniesiona do Waszyngtonu, który został opanowany przez kolejnych maruderów, dla których ludzkie życie nie ma żadnego znacznie. Tylko Agenci The Division mogą uratować miasto i przywrócić ład. 

Nie wiecie jednak, że po 30 lvl pojawi się możliwość wybrania specjalizacji dla naszej postaci, co pozwoli jeszcze bardziej zindywidualizować nasz styl zabawy. 

W The Division 2 pojawią się również rajdy (znane z gier MMORPG) skierowane do ośmiu osób. Mają to być bardzo trudne i bardzo wymagające, dlatego bez odpowiedniego sprzętu nie macie się tam co wybierać. Ubisoft ma również plusa za swoją politykę. Przez pierwszy rok The Division 2 otrzyma trzy DLC… wszystkie darmowe!!! Każdy epizod rozszerzy content i fabułę. 

Premiera gry już 15 marca 2019 roku. Ja już szykuję pieniążki (i komputer), bo przy jedynce bawiłem się świetnie, oby takie same wrażenia były po sequelu.  

TUTAJ trwają zapisy do bety. 

Zobacz także

18 komentarzy