The Exiled zostało porzucone. Koniec izometrycznego MMORPG

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
4 2982
The Exiled zostało porzucone. Koniec izometrycznego MMORPG

Swego czasu – czyli na przełomie 2016 i 2017 roku – było bardzo głośno o tej grze.

“The Exiled to MMORPG z otwartym światem, w którym surwiwal łączy się z systemem PvP opartym na umiejętnościach. Współpracuj lub zdobywaj, twórz lub walcz - każda podjęta przez Ciebie decyzja ma znaczenie, aby przetrwać w tej opuszczonej dolinie. System klas pozwala Ci na formowanie postaci zgodnie z Twoim stylem gry. Balansuj na krawędzi ryzyka i nagrody. Bez ciągłego grindu, z opcją grabieży całego ekwipunku po śmierci oraz otwartym systemem PvP.”

Niestety, jak to była z fajnie zapowiadającymi się tytułami, The Exiled nie spełniło oczekiwań, a co za tym idzie, nie osiągnęło sukcesu. Transformacja na Free-To-Play także nie pomogła.

Koniec końców doprowadziło to do porzucenia gry przez producentów. Serwery The Exiled nadal działają, ale sama gra nie otrzyma już żadnych aktualizacji i wsparcia.

Wypowiedź z 20 grudnia:

We are not making any changes to the game itself anymore but we are still keeping the game servers up and running. So if you do have any connection issues please get in touch via support@fairydist.com so we can find out what's wrong.

Można więc uznać, że The Exiled zostało żywym trupem. Szkoda.

https://store.steampowered.com/app/332650/The_Exiled/


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube