The Pride of Taern: Najlepsza POLSKA gra MMORPG?!!

Missing

 Oto przed Wami (prawdopodobnie) najlepsza polska gra cMMORPG. Ponad 5 lat trwały prace nad – The Pride of Taern - by wreszcie dziś (9 grudnia 2010)  nastąpiła oficjalna premiera gry, kończąca tym samym etap „Beta”. Zagrać może każdy, bez żadnych wyjątków.

The Pride of Taern została stworzona przez kilkuosobową grupkę programistów, którzy wychowali się na takich tytułach jak – Diablo czy Heroes of Might and Magic. Nie zabraknie więc typowego – dla tych gier – klimatu Dark Fantasy... z lekką nutką „polskiego” czarnego humoru (coś a’la Wiedźmin).

Gra jest w całości dostępna poprzez przeglądarkę internetową. Nie musimy pobierać żadnych klientów, więc zabawę możemy rozpocząć praktycznie od zaraz. Fabuła kręci się wokół tytułowego Taern, które po inwazji Cesarstwa Utor chce wypędzić najeźdźców z krainy i przywrócić porządek na świecie.

Jednym z najlepszych elementów w The Pride of Taern jest walka. Polega ona na zdolnościach taktycznych (i strategicznych) gracza, aniżeli na bezsensownym klikaniu w potworka.

W sumie naliczyłem 7 postaci – Barbarzyńca, Rycerz, Mag Ognia, Druid, Voodoo (!!!!), Łucznik... i Walka wręcz. Każdy bohater specjalizuje się w innym sposobie i rodzaju walki.

Zagrać możecie pod tym adresem. Zapraszam też do obejrzenia krótkiego Intro i kilku screenshotów. GORĄCO POLECAM!

Taern - Intro

The Pride of Taern

Screeny

Zobacz także

0 komentarzy