The Pride of Taern: Reklama w Radiu ESKA!!!?

Missing

 O nowym polskim MMORPG – The Pride of Taern (Duma Taernu) – wie już chyba każdy. Chce Wam jednak uzmysłowić ogrom całego przedsięwzięcia, łącznie z marketingiem firmy Whitemoon – odpowiedzialnej za tę znakomitą gierkę.

Jak udało mi się dowiedzieć od Anety Pruszyńskiej (jednej z "autorek" Pride of Taern), od dnia premiery dzienny wzrost populacji liczy się już nie w setkach, ale tysiącach nowych graczy. Bez wątpienia pomaga w tym szeroko zakrojona reklama, która nie ogranicza się tylko do mediów związanych z tego typu grami.

Co godzinę, we wrocławskim radiu Traffic leci krótka audycja promująca „Dumę Taernu”. Możemy się z niej dowiedzieć kluczowych zagadnień, wraz z komentarzem projektantów. Nieoficjalnie wiadomo, że od poniedziałku nadawanie audycji ma rozpocząć... Radio ESKA. Robi wrażenie, nieprawdaż?

Przypominam, że Pride of Taern to POLSKA gra MMORPG, która wystartowała przed dwoma dniami. Jest ona przedstawicielem gatunku Dark Fantasy, więc znajdziecie tu sporo dojrzałej i okraszonej „czarnym humorem” zabawy.

The Pride of Taern znajdziecie pod tym adresem. Miłego grania!

Na koniec krótka część audycji w radiu Traffic. 

Audycja w radiu Traffic

Zobacz także

0 komentarzy