The Quinfall nie jest scamem. Ten duży MMORPG rzeczywiście działa!

Dodany przez guru 2 miesiące temu
33 5339
The Quinfall nie jest scamem. Ten duży MMORPG rzeczywiście działa!

Tuż przed uruchomieniem beta testów pojawiło się mnóstwo wątpliwości o autentyczność/wiarygodność (The) Quinfall. Większość osób nie wierzyła, że małe nikomu nieznane studio jest w stanie stworzyć tak rozbudowanego MMORPG o jakim pisali w zapowiedziach.

Gdzieniegdzie pojawiły się nawet porównania (The) Quinfall do nieszczęsnego The Day Before. (The) Quinfall miał się okazać takim samym scamem, który ma za zadanie wykraść pieniądze i zniknąć.

Na szczęście te obawy były wyssane z palca. (The) Quinfall istnieje, działa i wygląda tak samo jak na wcześniejszych screenshotach.

Co prawda zakończona wczoraj Closed Beta była objęta NDA, ale twórcy gry – chyba ze względu na opinie z neta – wypuścili długi prawie 40-minutowy gameplay z własnym komentarzem. Dowodzi on wspomnianej wcześniej wiarygodności i autentyczności gry.

(The) Quinfall posiada ogromny otwarty świat o powierzchni 2016 km2, uniwersum low-fantasy inspirowane Średniowieczem, walkę non-target oraz rozbudowany kreator postaci, która ma pobić samego Black Desert Online.

Mamy też dynamiczny system pogody, cykl dnia i nocy, podział na cztery pory roku, bitwy statków, oblężenia zamków, system handlu z karawanami oraz dojrzałą fabuł

Gra ma wystartować jeszcze w tym roku w modelu Buy-To-Play.

https://store.steampowered.com/app/2294660/The_Quinfall/


33 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube