The Quinfall to gra z "największą mapą wśród MMORPG". Nowe screeny i zapisy do testów

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
13 4972
The Quinfall to gra z "największą mapą wśród MMORPG". Nowe screeny i zapisy do testów

Mimo że The Quinfall (w okrojonej fazie Early Access) ma wystartować za kilka tygodni (data na Steamie pokazuje czwarty kwartał tego roku), to wciąż jest to bardzo tajemniczy tytuł.

Wiadomo tylko, że zaoferuje “zupełnie nowe doświadczenie MMORPG”, będzie posiadał świat low-fantasy inspirowany Średniowieczem o powierzchni 2000+ km2 (podobno będzie to największa mapa w historii gatunku), walkę non-target oraz super zaawansowany kreator postaci, która ma pobić nawet Black Desert Online.

Odkryj największą na świecie mapę MMORPG o powierzchni 2016 km2. Kształtuj swoją przygodę w pięciu regionach o unikalnym, odrębnym klimacie. Czeka na ciebie żywy świat z mapą, która dostosowuje się do czterech pór roku ze zmieniającymi się warunkami pogodowymi i cyklem dzień-noc.

***

Twórcy The Quinfall szukają obecnie doświadczonych weteranów MMO, którzy pomogą im sprawdzić jakość/grywalność ich produktu.

TUTAJ możecie wypełnić specjalny formularz (pytania dotyczą wieku, doświadczenia, oczekiwań, znajomości języków itd.) i liczyć, że akurat wy zostaniecie wybrani.

Przy okazji podzielono się także nowymi screenshotami z The Quinfall. Mówcie co chcecie, ale to naprawdę wygląda ładnie.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube