Throne and Liberty będzie darmowy i będzie miał automatyczną walkę?!

Dodany przez guru ponad rok temu
13 5686
Throne and Liberty będzie darmowy i będzie miał automatyczną walkę?!

Od piątku po Twitterach, Redditach i YouTube’ach “lata” wypowiedź pewnej osoby, która twierdzi, że brała udział w wewnętrznych Alfa Testach Throne nad Liberty.

Czyli wysokobudżetowego MMORPG od NCSoft, który będzie u nas dystrybuowany przez Amazon Games (New World, Lost Ark, Blue Protocol).

Trudno oczywiście potwierdzić wszystkie te doniesienia, więc na razie należy je traktować z pewnym dystansem, które nie muszą mieć odniesienia w rzeczywistości.

Rzekome informacje o grze:

  • Throne and Liberty będzie działał w modelu Free-To-Play
  • Gra ma podobno bardzo dobrą optymalizację
  • Brak NFT
  • Gildie mogą liczyć do 50 graczy
  • Brak PvP w otwartym świecie gry
  • Śmierć postaci wiąże się z 5% utratą expa
  • Gra ma podobno wiele cut-scenek, a początkowa historia bardzo wciąga

To, co wywołuje najwięcej emocji dotyczy automatycznych funkcji, które wydają się żywcem wyciągnięte z poprzednich dzieł NCSoftu np. Lineage 2M.

Jeśli chodzi o automatyczne polowanie, możesz włączyć automatyczny atak, automatyczne mikstury i automatyczne polowanie w małym promieniu. Moby nie są jednak łatwe w pokonania, więc zawsze trzeba pamiętać o uniku i parowaniu. Myślę więc, że automatyczna walka będzie łatwa do skonfigurowania, ale efektywna tylko dla mobów o niższym poziomie niż ty.

Możesz też ustawić swojego towarzysza, aby zbierał przedmioty, które chcesz (na przykład tylko walutę i legendarne przedmioty).

UPDATE: plotki o Auto-Combat pojawiły się wcześniej (z dowodem w postaci screena)!

Ale nawet gdyby Throne and Liberty miał automatyczną walkę, to nie jest powiedziane, że taka funkcja rzeczywiście zostanie u nas zaimplementowana. Być może hejt zachodnich graczy będzie tak wielki, że Amazon Games będzie musiał to zmienić.

Poczekajmy na oficjalną zapowiedź.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube