Throne and Liberty od NCsoftu ponoć wyjdzie w tym roku! Również na PS5!

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
3 2361
Throne and Liberty od NCsoftu ponoć wyjdzie w tym roku! Również na PS5!

Throne and Liberty budzi Wasze zainteresowanie? Czy nie ufacie NCsoft?

To ważne pytania, biorąc pod uwagę, że omawiana produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku. Deweloperzy podali, że ich najnowsze MMORPG powinno pojawić się do końca czwartego kwartału 2022 roku. Oczywiście należy brać pod uwagę, że wszystko może się jeszcze w czasie przesunąć (co by mnie nie zdziwiło), ale oficjalnie jeszcze w tym roku zagramy. I to nie tylko na PC, ale również na PlayStation 5!

NCsoft podał, że Throne and Liberty zadebiutuje równocześnie na najnowszej konsoli od Sony. Poza tym tego lata powinniśmy poznać dokładniejszą datę premiery gry oraz związane z tym ogłoszenia i harmonogram. W planach są testy, aby sprawdzić, czy wszystko działa. Nie wiadomo jednak, w jakim  modelu biznesowym gra wystartuje – Free-to-Play? Buy-to-Play? A może Pay-to-Play lub… NFT?! Wszystko jest możliwe.

Zespół przyznaje, że bada jeszcze temat i dlatego nie deklaruje w którą stronę pójdą z Throne and Liberty. To ostatnie akurat nieco mnie niepokoi, bo NCsoft jest znane z kiepskiego romansowania z mikropłatnościami. Miejmy więc nadzieję, że nie zepsują tego projektu. A czy ten MMORPG faktycznie wyjdzie w tym roku? Pewnie dowiemy się latem.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube