Throne and Liberty przedstawia Oblężenia Zamków i Golemy Oblężnicze

Dodany przez guru 4 miesiące temu
31 3559
Throne and Liberty przedstawia Oblężenia Zamków i Golemy Oblężnicze

W ten weekend w południowokoreańskiej wersji Throne and Liberty odbywają się pierwsze Oblężenia Zamków (Castle Siege) – będące wisienką na torcie dla rozgrywki end game.

Mimo że tutejsze Oblężenia pokrywają się w większości z tym, co widzimy w innych MMORPG-ach, to jednak mamy pewne unikalne dla Throne and Liberty elementy.

Chodzi np. o Golemy Oblężnicze.

Gracze będą mogli tymczasowo przekształcić się w jeden z czterech typów golemów podczas okresu oblężenia. Takie Golemy dzielą się na Gate Crasher, Battle Carrier, Gate Hammer, oraz Jump Attacker.

Ich nazwy w dużym stopniu opisują ich umiejętności. Stone Crasher specjalizuje się w niszczeniu murów, Battle Carrier transportuje sojuszników na mury zamku, Gate Hammer rzuca kulami lawy, które zadają ogromne obrażenia bramom, podczas gdy Jump Attacker może wyskoczyć w powietrze, zadając obrażenia i ogłuszając pobliskich wrogów, gdy wyląduje.

Pozostaniesz w formie golema, dopóki nie upłynie czas transformacji lub twoje zdrowie nie osiągnie zera.

Zdobycie zamku daje wymierne korzyści. Nie chodzi tylko o wszechobecny fame, ale także kilkuprocentowy rabat dla zwycięzców na towary i usługi + dodatkowy podatek dla reszty graczy.

Na poniższym gameplay’u można zobaczyć, jak wyglądają Castle Siege przy użyciu Golemów Oblężniczych.


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube