Throne and Liberty usunie auto-play, ale... no właśnie!

Dodany przez PefriX 11 miesięcy temu
39 4226
Throne and Liberty usunie auto-play, ale... no właśnie!

Na Gamescom Amazon opowiadało, jak zmieni i dostosuje Throne and Liberty pod nasz rynek. Generalnie będzie lepiej, a także przystępniej. Co prawda gra zachować ma u nas swój charakter PvP, tak gracze zainteresowani PvE również będą mieli co do roboty. Powstaną dla nich specjalnego dungeony, aby mogli rozwijać postać, gdy nie są zainteresowani rywalizacją. Świat gry również będzie głównie PvE z tego powodu.

Czy to oznacza wykastrowanie aspektu PvP? Nie, w różnych regionach świata gry, co kilka dni odbywać się mają wielkie bitwy. Dzięki wcześniejszym ogłoszeniom, będziecie mogli unikać tych terenów. W nocy z kolei w Throne and Liberty dostępne będą dungeony dedykowane właśnie PvP. Co z kolei z tytułowym auto-playem?

Zostanie usunięty z Throne and Liberty! A dokładnie dezaktywowany, bo Amazon zaznaczyło, że zamierza obserwować graczy i nie wykluczają jego przywrócenie, jeśli społeczność wyrazi taką prośbę. Dlatego nie ma co świętować oraz cieszyć się na zapas, bo niewykluczone, że auto-play zwyczajnie powróci – czy to w aktualizacji, czy to jako opcjonalny przedmiot w Item Shopie. W tych czasach wszystko jest możliwe.

Amazon zapewnia również, że w Item Shopie Throne and Liberty nie będzie przedmiotów Pay-to-Win. Rzeczy, które u nas uznane by zostały, za takowe, usunięto. [AKTUALIZACJA BO WPROWADZIŁEM W BŁĄD] Wersja gry na PC oraz konsole powinna wystartować u nas równocześnie, razem z cross-playem.


39 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube