Thunder Tier One to taktyczny shooter z widokiem izometrycznym – sprawdźcie go!

Ss 36c7b92b52ddbe0d0335327acb95c2bec4639136.1920x1080

Thunder Tier One to nowa gra od studia Krafton, czyli ekipy odpowiedzialnej za PUBG. Tym razem dostarczą nam taktyczną strzelankę z widokiem z góry (izometrycznym). Co więcej, szczęśliwcy będą mogli go również od dzisiaj sprawdzić! 29 lipca ruszają zamknięte testy o nazwie „Gameplay Preview Bravo”, które dostępne będą do 1 sierpnia. Zainteresowanych uczestnictwem w zabawie odsyłam tutaj – kto wie, może jeszcze uda Wam się ugrać wejściówkę.

Czym jednak będzie sama gra? Taktyczną strzelanką, nastawioną na multiplayerową zabawę. Oryginalnie tytuł zaczął powstawać jeszcze w 2016 roku pod skrzydłami pracowników Bohemia Interactive. Był to prywatny projekt nad których ostatecznie wstrzymano prace. W nowej firme ekipa zajęła się rozwijaniem PUBG, ale w 2020 powrócono do starego pomysłu. Ostatecznie Krafton zdecydowało się wydać Thunder Tier One.

Szczegółów na temat gry jeszcze nie znamy, ale wiemy, że dzisiejsze testy zaoferują tryb PvP i PvE. Ten pierwszy o nazwie Exfil rzuci przeciwko sobie dwie, pięcioosobowe drużyny. Jedna ekipa będzie musiała wydostać się z bitwy z przesyłką, a druga oczywiście będzie jej w tym przeszkadzać. Całość składać się ma z dziesięciu rund i przewidziano zmianę ról.

Tryb PvE to z kolei Domination w ramach którego cztery osoby będą walczyły ze sztuczną inteligencją o punkty kontrolne. Po zdobyciu każdego, zespół otrzyma zrzut z zaopatrzeniem. Co ciekawe, Thunder Tier One przewiduje również misje dla pojedynczego gracza w ramach krótkiej kampanii fabularnej.

Daty premiery nie znamy, modelu biznesowego również nie. Całość z kolei zapowiada się całkiem interesująco – przynajmniej moim zdaniem.

Zobacz także

8 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz