Tibia - ktoś sprzedaje postać z najcenniejszymi przedmiotami z gry

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
19 31075
Tibia - ktoś sprzedaje postać z najcenniejszymi przedmiotami z gry

Przeglądając Character Bazaar (oficjalną/leganą platformę do sprzedaży postaci w Tibii), można czasem natrafić na prawdziwe perełki. Takie, które wyróżniają się nie tylko swoją ceną, ale także zawartością.

Oto “Dwarven Druid” – 187 level z serwera Secura, który na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Postacie z takim poziomem doświadczenia chodzą na Allegro po 100-200 zł…

Tylko, że “Dwarven Druid” został wystawiony za 350,000 Tibia Coins, co w przeliczeniu na realne pieniądze daje astronomiczną kwotę… 55 tysięcy złotych.

Czy sprzedający oszalał? Niekoniecznie. Na “Dwarven Druid” znajdują się jedne z najcenniejszych i najrzadszych przedmiotów w całej Tibii.

Na przykład: Winged Helmet – hełm, który istniał w pierwszych latach istnienia gry, a potem został bezpowrotnie wycofany z Tibii. Do obecnych czasów przetrwało mniej niż dziesięć sztuk tego rarytasu.

Kolejnym bezcennym skarbem jest Amazon Shield. Tarcza, która wypada z Orków Warlordów tylko podczas specjalnych najazdów (np. na Femor Hills). Problem w tym, że te „rajdy” są równie niespotykane, co sam Amazon Shield.

A jak informuje TibiaWiki, Amazon Shield wypada średnio raz... na dziesięć lat (na serwer). "On average, it is looted once every 10 years per game world".

Szczęśliwy kupujący otrzyma także takie cacka jak Tempest Shield, Demon Legs, Ball Gown, Thunder Hammer, Amazon Helmet czy Amazon Armor. Każdy z tych przedmiotów to kolejne setki milionów golda.

Aukcja na “Dwarven Druid” trwa do 15 marca. Przekonamy się, czy wśród Tibijczyków znajdzie się jakiś bogacz gotowy wydać taką kasę na taką postać (albo raczej przedmioty).

 Damy wam znać, gdy do czegoś dojdzie. 


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube