Tibia dała pupy. Boterzy w kilkanaście godzin poradzili sobie z nowym antycheatem!

Dodany przez guru ponad 7 lat temu
10 22648
Tibia dała pupy. Boterzy w kilkanaście godzin poradzili sobie z nowym antycheatem!

Boterzy > CipSoft.

Wprowadzony wczoraj system BattleEye miał być barierą nie do przejścia, która raz na zawsze pozbędzie się botów z Tibii. Rzeczywiście tak było… przez pierwsze kilkanaście godzin, kiedy na forach najpopularniejszych tibijskich botów można było usłyszeć płacz i lament, że „ mój bot nie chce się odpalić - pomóżcie”.Ich problemy przełożyły się nawet na spadek populacji całej gry: wczoraj wieczorem w Tibię grało niecałe 9k osób, chociaż normalne CCU wynosi(ło) około 13-15 tysięcy ludzi online.

Niestety, twórca <nazwa bota, której nie podamy> poradził już sobie z nowym antycheatem, dzięki czemu setki boterów znowu zalały tibijski świat. Co prawda obejście BattlEye wymaga teraz większego kombinowania, ale dla botera nie jest to żadna przeszkoda. Oni są przyzwyczajeni do tego typu rzeczy.

Po uczciwej i wolnej od botów Tibii zostały tylko wspomnienia. Mimo wszystko trzeba wierzyć w sprawiedliwość na świecie. Może kiedyś tam - w 2030 roku - doczekamy się takiego antycheata, którego nie będzie można złamać. 


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube