Tibia dostała kilka „interesujących” nowości

Ttttt

My tu gadu-gadu, a tymczasem wasz ulubiony MMORPG (Tibia wersja 11) otrzymał kilka nowych funkcji. Niektóre z nich są bardziej przydatne… inne trochę mniej. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji każdego z graczy.

Via Tibiopedia.pl

1. Opcjonalne paski boczne

Od teraz można włączyć dodatkowe paski boczne. Na lewo od mini mapy znajdziecie dwie strzałki, przy pomocy których można otworzyć lub zamknąć dodatkowy pasek. Możecie umieścić w nich np. plecaki, okno z umiejętnościami postaci, czy też battle listę.

2. Sprawdzanie przedmiotów i postaci

Można teraz sprawdzić przedmioty możliwe do podniesienia w Tibii. Wystarczy kliknąć inspect, aby otrzymać ogólne informacje o danym przedmiocie. Dodatkowo Tibijczycy mogą zezwolić innym graczom do wglądu zarówno w ich postać jak i ich wyposażenie.

3. Grupy VIP

Od tej chwili, użytkownicy Tibia 11 mogą dodawać postacie do grup w VIP liście: Friends, Enemies i Trading Partners.

4. Loot Channel

Dodano nowy kanał do klienta Tibia 11. Po otwarciu tego kanału, wszystkie wiadomości dotyczące łupu będą wysyłane do tego kanału. Po zamknięciu tego kanału, wszystkie komunikaty dotyczące łupu będą wyświetlane w Server Logu.

Przynajmniej wiemy, że Panowie od CipSofta coś robią, a nie tylko siedzą w swoich biurach i odcinają kupony od sprzedanych Pacców. 

Zobacz także

18 komentarzy