Tibia dostała Winter Update, który wprowadził wiele unikatowych rozwiązań

Winter

Kolejny dzień i kolejny news o Tibii. Wybaczcie, że ciągle piszemy o tym MMORPG-u, ale tym razem mamy bardzo ważny powód. Na tibijskie serwery wszedł dzisiaj Winter Update – jeden z dwóch największych dodatków w ciągu roku. 

Tak jest od jej początku. Summer Update debiutuje zazwyczaj w czerwcu lub lipcu, a Winter Update w listopadzie lub grudniu. Tym razem padło na grudzień. 

Część nowości możecie już kojarzyć, bo pisaliśmy o nich w ostatnich tygodniach. Quick Looting (szybkie lootowanie i sortowanie przedmiotów), nowe rodzaje nasycenia (będziemy mogli np. więcej dźwigać), nowe lokacje i nowe potwory (głównie obok miasta Edron), nowe zadania, nowy strój, nowy wierzchowiec, system uroków oraz… Bestiariusz, dzięki któremu będziemy kompletować informacje na temat mobków i ich dropa (więcej dowiecie się z tego newsa).   

Oczywiście większość nowości jest kierowana stricte do kont Premium, bo granie w Tibię bez popularnego Pacca kompletnie mija się z celem. Darmowi gracze mają dostęp do 30, może 40% całego contentu. 

Zapraszamy TUTAJ

Zobacz także

8 komentarzy