Tibia dostanie... nasycanie przedmiotów

Sword of fire and ice

W sieci pojawiła się zapowiedź Winter Update w Tibii, czyli jednej z dwóch największych aktualizacji w roku. Premiery oczekujcie gdzieś na początku grudnia.

Tłumaczenie od naszych kolegów z Tibiopedia.pl.

"Alon zdecydował skonfrontować się z kapłanami . "Co wy tu robicie?" spytał.

Kapłani nie wyglądali na zaskoczonych gdy nagle się pojawił i odpowiedzieli przyjaźnie: "Wszystko przyrządzamy. Z każdym dniem ciemne moce przybierają na sile! Ale nie rozpaczajcie, bogowie zdecydowali się nam pomóc. My, wybrani by pokazać tibijskim bohaterom dawno zapomniane tajemnice Gwiezdnych Twórców, przygotowujemy Sale Nadziei.

"Gwiezdnych Twórców? Kim są Gwiezdni Twórcy?". Alon nigdy o nich nie słyszał. "Byli kiedyś starożytną cywilizacją czczoną za ich niesamowitą wiedzę, która osiągnęła swój kulturowy szczyt za czasów Wojny Bogów. Gdy ich cywilizacja została zniszczona, utracili dawną potęgę i chwałę.

Ci, którym udało się przeżyć, schowali się w tajemnych kryjówkach i odwrócili się na nasz świat. Niewiele pozostało z ich niegdyś wspaniałych miejsc i do niedawna wydawało się, że Gwiezdni Twórcy zginęli wraz ze swoją wiedzą. Na szczęście, niedawne znaleziska dowiodły, że przynajmniej część ich starożytnych terenów pozostała nienaruszona.
Gdy tylko Sale Nadziei zostaną odbudowane, będziemy mogli przekazać wam wielkie osiągnięcia ich kultury. Tylko jeśli świątynia odzyska dawną świetność będziecie mogli nauczyć się wspaniałej sztuki nasycania."

"Czym jest nasycanie?" Alon spytał, marszcząc czoło.
"Najwyższą mocą Gwiezdnych Twórców była umiejętność wykuwania magicznych wiązań na przedmiotach. Gdy prace nad nimi zostaną zakończone, te sale dadzą wam dostęp do ich starożytnych kryjówek. Ale bądźcie ostrożni, przez wieki krycia się, podupadli i jest im tak daleko do cywilizowanego zachowania swoich przodków jak to tylko możliwe. Jeśli jednak okażecie się godni, będziecie mogli dodać potężne nasycenia do swojego ekwipunku."

Po tym tylko jedne pytanie głowiło Alona: "Powiedzcie mi, ile z ich starożytnych miejsc nadal istnieje?"

Gdzie mnożą się smoki i topią kamienie, tam nasycone zostaną PŁOMIENIE. 

Gdzie śnieg i zamieci zasłaniają co metr do przodu, nasycisz mocą LODU.

Gdzie kwiaty więdną a drzewa umierają, tam ulepszenia ZIEMII nam pomagają. 

Gdzie zimno i ciepło na zmianę wariują, tam ludzie ENERGII potrzebują.

Gdy czas nie ma nic do ukrycia, tam ŚWIĘTOŚĆ jest do zdobycia.

Gdzie powietrze wypełnia ból i cierpienie, tam ŚMIERCIĄ nasycisz swe mienie."

Jak łatwo się domyślić, dostaniemy długo zapowiadane nasycania przedmiotów. Poszczególne przedmioty będziemy mogli ulepszyć (nasycić) różnymi mocami, przez co dostaną dodatkowego „kopa”. Będzie istnieć sześć rodzajów takch "żywiołów": Fire, Ice, Earth, Energy, Holy oraz Death.

To oczywiście nie wszystko, bo wspomiano również o nowych potworkach.

Brzmi fajnie, czekamy na dalsze szczegóły. 

Zobacz także

14 komentarzy