Tibia Observer nadchodzi do gry

Fire

A czym jest ów Tibia Observer? Mobilną aplikacją, która będzie informować Tibijczyków (o najważniejszych rzeczach) bez konieczności logowania się do gry lub logowania na stronę gry.

Tłumaczenie via Tibiopedia.pl:

Tibia Observer dostarcza powiadomienia o różnych aspektach Tibii, tak abyś zawsze był dobrze poinformowany o rzeczach, które są dla Ciebie ważne. Możesz określić, jakie informacje chcesz otrzymywać, tak aby otrzymywać spersonalizowane powiadomienia w aplikacji i powiadomienia push obejmujące następujące tematy:

  • Raidy: Ogłoszenia rajdowe z mapy w Cyclopedii będą wyświetlane w aplikacji, jeśli odblokowałeś odpowiedni obszar. Możesz dokładnie określić, o których obszarach chcesz otrzymywać powiadomienia.
  • Wydarzenia: Aplikacja może przypominać o kolejnym podwójnym XP i skillu, rapid respawnie i czasie podwójnego loota, a także o wydarzeniach światowych. Może również cię powiadomić, kiedy wydarzenie światowe zostało pomyślnie zakończone na danym świecie.
  • Wiadomości: otrzymuj powiadomienia o najnowszych wiadomościach i wpisach w pasku wiadomości lub w module do śledzenia CM.
  • Bazar Char: Jeśli masz przemyślenia na temat tego czego oczekujesz od swojej pożądanej postaci, po prostu utwórz wyszukiwanie i otrzymuj informacje, gdy zostanie utworzona aukcja dopasowana do twoich preferencji. Możesz wybrać filtry dla świata gry i typu, poziomu, profesji i skilli. Gdy znajdziesz interesującą ofertę, aplikacja przeniesie cię na stronę Tibii, gdzie możesz przystąpić do licytacji.
  • Mini World Changes: Nie przegapisz już mini world changes, wystarczy, że określisz, które z nich cię interesują i na jakim świecie a aplikacja cię o nich powiadomi.
  • Domy: Chcesz kupić nowy dom lub po prostu chcesz być na bieżąco ze światem nieruchomości? Po prostu powiedz Tibia Observerowi, kiedy twój wymarzony dom zostanie wystawiony na aukcję, abyś nie przegapił swojej szansy na złożenie oferty.
  • Trening offline: zoptymalizuj trening offline, otrzymuj powiadomienia o tym, jak długo twoje postacie trenują i jak długo mogą nadal trenować.

Bezpieczeństwo podczas korzystania z aplikacji było kluczowym aspektem projektowania Tibia Observer. Żadne hasło ani inne poufne dane nie są potrzebne i przechowywane na smartfonie. Aplikacja jest połączona z twoim kontem poprzez token, który jest generowany w sekcji zarządzania kontem na stronie Tibii.

Tibia Observer znajduje się obecnie w fazie testów. CipSoft wybrał już “garstkę” graczy, która sprawdza możliwością aplikacji. Gdy wszystko pójdzie dobrze, to za kilka tygodni, może miesięcy Tibia Observer powinno trafić do oficjalnej dystrybucji.

Pierwsze screenshoty: 

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz