Tibia otwiera się na świat. Nadchodzi nowy region serwerów

Dodany przez guru 13 dni temu
10 5676
Tibia otwiera się na świat. Nadchodzi nowy region serwerów

Jako że informacja pojawiła się wczoraj, 1 kwietnia, wiele osób wzięło ją po prostu za Prima Aprilisowy żart. Ale to nie jest żart…

CipSoft wychodzi ze swojej europejsko-amerykańskiej bańki i rzeczywiście planuje otworzyć pierwsze w historii światy dla Australii, Nowej Zelandii i (ogólnie) Oceanii. Głównie jako podziękowanie za – cytat – “ lojalność i cierpliwość, które gracze z tych regionów okazywali przez tyle lat, grając z dużymi opóźnieniami, które znacząco wpływały na wrażenia z rozgrywki”.

W sumie dostaniemy trzy oceaniczne serwery, z czego jeden z nich będzie od razu dostępny z transferami, więc Australijczycy lub Nowozelandczycy będą mogli przenieść swoją postać na “swój” serwer i cieszyć się niskim pingiem.

Otwarcie jest planowane na “najbliższe tygodnie”.

  • Victoris (Open PvP)
  • Oceanis (Optional PvP)
  • Stralis (Optional PvP)

Ważne: CipSoft daje sobie 12 miesięcy “okresu próbnego” dla oceanicznych serwerów, które zdecydują, czy tamtejsza populacja jest na tyle wystarczająca, że opłaca się utrzymywać je przy życiu.

Po fazie próbnej trwającej co najmniej 12 miesięcy, która ma dać tym światom wystarczająco dużo czasu na ewolucję, rozwój i, miejmy nadzieję, rozkwit, możemy ponownie ocenić sytuację. Uwzględniając na przykład różne kryteria, takie jak populacja świata gry i zainteresowanie społeczności, podejmiemy następnie decyzję o najlepszym sposobie działania.

Możliwe, że w pewnym momencie w przyszłości podejmiemy decyzję o połączeniu Stralisa z Oceanis, przeniesieniu serwerów do Ameryki Północnej lub połączeniu ich ze światami gier w Ameryce Północnej.

 


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube