Tibia przedstawia nowy, tajemniczy, podziemny ląd

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
8 10296
Tibia przedstawia nowy, tajemniczy, podziemny ląd

Właśnie pojawiła się trzecia zapowiedź Letniej Aktualizacji do Tibii, która skupia się na tajemniczym podziemnym lądzie “Gnomprona”.

Uwierzcie lub nie, ale stylistyka tej lokacji jest unikatowa i nie przypomina niczego podobnego z dotychczasowej historii Tibii.

Tłumaczenie via Tibiopedia.pl

Przez tyle lat czy szukałem miejsc, o których nikt nie śmiał marzyć. Kto mógłby myśleć, że najdziwniejsze z nich wszystkich można znaleźć pod ziemią, głęboko, gdzie czas jest tylko iluzją człowieka.

Głęboko pod powierzchnią gnomy odkryły kolosalną jaskinię tuląc imponujący ląd z gigantycznym, dudniącym wulkanem w jego centrum, wypluwając stopioną lawę, popiół i dym. Nazywają to miejsce Gnomprona, jak danie najlepiej podawane na ciepło i ostro. Nad wejściem do wewnętrznej komory wulkanu unosi się ogromna czaszka. Widziałem już gdzieś tę bestię wcześniej, wpatrującą się we mnie przez puste, otwarte oczodoły. Kuźnia egzaltacji odkopana przez gildię poszukiwaczy przygód z pomocą gnomów.

Nie kusi mnie bogactwo zasobów naturalnych. Nie jestem kierowany chciwością. Przybywam, aby zrozumieć i nauczyć się czegoś. A jednak przestałem patrzeć w górę, bo nie ma nieskończonego nieba, słońca ani chmur lub gwiazd do policzenia. Widzę tylko tę dziwną mgłę, która oświetla całe miejsce i ukrywa chropowaty strop jaskini z kamienia i stalaktyty, które w każdej chwili mogą się zawalić.

Kropelki wody spadają z dużych zielonych liści i paproci, ale żadna z nich dociera do ziemi, wszystkie wyparowują w połowie. Ta upalna wilgoć, jest dusząca i męcząca. Ale musimy iść dalej, bo to, co znaleźliśmy, wykracza poza wszystko, co mogłem sobie wyobrazić: Pierwotne stworzenia, niektóre nigdy wcześniej nie były widziane, podczas gdy inne były uważane za wymarłe. Przodkowie gatunków, które obecnie znamy. I ślady starożytnej cywilizacji! Może nawet starsi niż nasi najstarsi znani przodkowie.

Gnomprona będzie skierowana do mid-levelowych graczy Tibii (od 250 lvl wzwyż). Warto jednak wspomnieć, że im głębiej będziemy się zapuszczać, tym poziom trudności potworków będzie rósł.

Na Gnompronie, oprócz nowych potworków, zobaczymy także nową linię zadań oraz zdobędzie potężne wyposażenie (szczegóły mamy poznać w następnej zapowiedzi).

Zdjęcia:


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube