Tibia szykuje coś wielkiego na swoje 25. urodziny

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
8 12704
Tibia szykuje coś wielkiego na swoje 25. urodziny

Wielkimi krokami zbliżamy się do Zimowej Aktualizacji w Tibii, która w tym roku będzie wyjątkowym wydarzeniem. A to dlatego, że ten “dodatek” bezpośrednio poprzedzi 25. urodziny gry, obchodzone w styczniu (1997-2022).

CipSoft szykuje z tej okazji coś wielkiego. Nowe funkcje, nowe ulepszenia, nową zawartość, która – by nie psuć niespodzianki – pozostanie sekretem praktycznie do samego wydania.

Via Tibiopedia.pl

Content team skupia się przede wszystkim na ważnym, historycznym wydarzeniu: 25-leciu Tibii. By uczcić tę okazję na odpowiednim poziomie, CipSoft zaplanował sporo rzeczy - by nie zepsuć niespodzianki, póki co zostaną one tajemnicą.

Niemniej jednak, zimowa aktualizacja wciąż jest w fazie rozwoju i będzie zawierać wartościowe funkcje, takie jak: wiele ulepszeń, które ułatwią codzienną grę w Tibię, nową dużą funkcję rozgrywki, która może, ale nie musi być powiązana z poniższym zdjęciem…

Ze względu na strukturę tegorocznej zimowej aktualizacji, tym razem nie pojawi się serwer testowy, co pozwoli na większe przeniesienie środków w stronę 25 rocznicy.

Od dawna nie gram w Tibię, więc naprawdę nie mam pojęcia, czego życzyć tamtejszym fanom. High-levelowej linii questów? Rozwinięcia fabuły? Usprawnień do lootu? Nowej aktywności PvE? Grupowych instancji? Potężnych przedmiotów?

***

W ubiegłym roku Winter Update zadebiutował na przełomie listopada i grudnia. Teraz może to być późniejszy termin.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube