Tibia szykuje wiele fajnych rzeczy na Summer Update

Tibia

Powoli zbliżamy się do połowy roku, a połowa roku w tibijskim świecie oznacza jedno – Summer Update (Tibia od zawsze dostaje dwa dodatki w ciągu roku: Winter i właśnie Summer Update). 

Wczoraj nastąpiła pierwsza zapowiedź letniej aktualizacji. 

(via Tibiopedia.pl)

  • Kapitan Charles z Port Hope ma do zaoferowania tańsze podróże do Thais, Edron, Liberty Bay oraz Yalahar. Możesz jednak trafić na burzę i wylądować na losowej, odizolowanej wyspie. 
  • Podążaj śladami zapomnianego Zakonu Sokoła. Przeszukaj ich dawną twierdzę znajdującą się w pobliżu Edron, by znaleźć wskazówki i zanurzyć się w fascynującym świecie dawnych rycerzy. 
  • Poznaj wielki pradawny zamek, zbierz fragmenty układanki i rozwiązuj zagadki, aby odblokować nowe skróty, pokoje, poziomy, ale uważaj! Śmierć czai się za każdym rogiem. 
  • Przygotuj się, bo jeśli walczysz o przetrwanie na Roshamuul, to prawdopodobnie nie będziesz miał szans przeciwko rycerzom z Zakonu Sokoła. 
  • Stając przeciwko wyższym rangom zakonu, będziesz miał szansę na zdobycie części potężnego opancerzenia i śmiercionośnej broni.

W skrócie czekają na nas nowe lokacje, nowe zagadki i nowe układanki związane pośrednio lub bezpośrednio z tajemniczym Zakonem Sokoła. 

To oczywiście pierwsza z nowości, którą zobaczymy podczas Summer Update. Kolejne atrakcje poznamy w ciągu kilku najbliższych tygodni. Potem czeka nas testowy serwer, a na końcu wprowadzenie do oficjalnej wersji Tibii. Nastąpi to najprawdopodobniej w lipcu.  

Zobacz także

2 komentarzy