Tibia to bardzo fajne miejsce do pracy

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
12 9423
Tibia to bardzo fajne miejsce do pracy

Tak sobie zawsze śmieszkujemy z Tibii, ale to wcale nie jest śmieszny MMORPG. Wręcz odwrotnie.

I już nawet nie mówimy o kolosalnych pieniądzach, które generuje gierka (103 mln zł w ubiegłym roku), ale o samym CipSofcie, który – jak się okazuje – jest bardzo fajnym miejscem do pracy.

W 2022 roku twórcy Tibii zdobyli nagrodę od niemieckiego ministerstwa dla "Studia Roku". Z kolei w ubiegłym tygodniu Cipsoft znalazł się wśród 20 laureatów nagrody (z 236) za prowadzenie firmy w duchu "przyjaznej rodzinie".

Via Tibiopedia.pl

Większość pracowników płci męskiej jest zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin i pokazuje, że zarządzanie w niepełnym wymiarze godzin również działa dobrze.

Firma oferuje elastyczne w godzinach od 6:00 do 23:00 oraz umożliwia pracownikom szybkie i łatwe dostosowanie godzin pracy. Przewidziane są również różnorodne formy wsparcia rodzin, takie jak płatny urlop na opiekę nad chorymi dziećmi, dofinansowania do kosztów opieki nad dziećmi czy przyjazna dziecku atmosfera w firmie.

Ponadto pracownicy i ich rodziny mogą korzystać z bezpłatnych porad socjalnych 24 godziny na dobę, 365 dni w roku w przypadku problemów rodzinnych. Ogólnie rzecz biorąc, firma wyróżnia się jako wzór dla rodzin, zwłaszcza jako pracodawca dla ojców.

Tyle się słyszy, że firmy MMORG to bezduszne korporacyjne machiny, które wykorzystują pracowników do szpiku kości. Ale CipSoft chyba do nich nie należy. 

Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że… fajnie być pracownikiem Tibii.

***

Według ostatnich danych CipSoft zatrudnia 92 osoby.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube