Tibia to od dzisiaj inna gra. Winter Update i rewolucyjne Koło Przeznaczenia

Dodany przez guru ponad rok temu
4 13239
Tibia to od dzisiaj inna gra. Winter Update i rewolucyjne Koło Przeznaczenia

Minęły ledwie dwa miesiące od wprowadzenia dźwięku do gry, a tu proszę, Tibia znowu przeszła wewnętrzną rewolucję.

Wszystko za sprawą dzisiejszej premiery Winter Update – jednego z dwóch kluczowych dodatków w tym roku (Tibia jest rozwijana na zasadzie letniej i zimowej aktualizacji), który wdrożył na serwery nowe lokacje, nową fabułę, nowe potworki, nowe bossy, nowe high-levelowe przedmioty, nowe outfity, nowe wierzchowce, nowe funkcje (śledzenie nasyceń, Collect All, skrócenie czasów odnowienia bossów) oraz najważniejsze – Koło Przeznaczenia.

To całkowicie nowy system, który raz na zawsze odmieni sposób rozwijania postaci. Śmiem twierdzić, że to jedna z najważniejszych zmian w 25-letniej historii gry.

Ta nowa funkcja umożliwia dalsze specjalizowanie postaci w zależności od potrzeb i stylu gry w miarę zdobywania kolejnych poziomów. Koło Przeznaczenia oferuje coś, na co czekają wszystkie awansowane postacie premium powyżej poziomu 50. Zdobędziesz punkty awansu, które możesz wykorzystać do odblokowania różnych korzyści, od małych profitów aż po nowe potężne zaklęcia i zdolności, w zależności od twojej profesji. Eksperymentuj i wypróbuj, które z korzyści najbardziej Ci odpowiadają lub są najbardziej przydatne w konkretnym scenariuszu - możesz wydawać i usuwać punkty za darmo.

Koło Przeznaczenia podzielone jest na cztery domeny. Każda domena zawiera dziewięć wycinków. W sumie jest 36 plasterków, które możesz wypełnić punktami, aby wzmocnić swoją postać.

Wśród zdolności na Kole Przeznaczenia możemy odblokować np. chwilową nieśmiertelność (uniknięcie zabójczego ciosu), zwiększenie obrażeń krytycznych, zwiększenie leczenia, zwiększoną obronę itd. Ponadto każda z postaci – Knight, Paladin, Druid, Sorcerer – będzie mogła zmienić się w potężnego Awatara i tymczasowo zyskać potężne moce.

Więcej o Kole Przeznaczenia pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

Winter Update jest darmowy, aczkolwiek większość nowości jest dostępna dla graczy z Paccami. To jednak żadna niespodzianka. Tibia to tak naprawdę tytuł Freemium, który tylko małą część – około 30% – udostępnia za darmo. Reszta jest ukryta za abonamentem, który można jednak zdobyć poprzez normalną grę.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube