Tibia zabierze nas do tropików. Pierwsza zapowiedź zimowego dodatku

T3

Za oknem piękna polska jesień, ale jeśli chodzi o Tibię to małymi krokami zbliżamy się do Zimowej Aktualizacji, która jak zwykle przyniesie sporo nowości i zmian.

Na stronach Tibii właśnie ukazała się pierwsza zapowiedź Winter Update.

(tłumaczenie od Tibiopedia.pl)

Było już ciemno, gdy Redwin wszedł do Wesołego Konia Morskiego. Lyonel jak zawsze pracował w barze, a śpiewy Bradforda bezskutecznie próbowały zagłuszyć żywe rozmowy gości tawerny. Młody żeglarz zamówił piwo - dla odmiany kilka beczek trafiło do tego lokalu - i szukał stosunkowo cichego kącika, aby cieszyć się swoim napitkiem. Usiadł, skupiając się na spienionej, delikatnie kołyszącej się powierzchni swojego piwa.

- "Witaj, chłopcze! Pozwolisz, że ci coś opowiem?"

Stary marynarz pojawił się jakby znikąd i zajął miejsce po przeciwnej stronie stołu.

- "Co... Przepraszam, znamy się?" zapytał zdumiony Redwin.

- "Nie sądzę, że kiedykolwiek było nam dane się poznać. Nazywam się Merton. Podróżowałem na pełnym morzu od małego i mam wiele historii do opowiedzenia."

- "Z pewnością, ale wolałbym po prostu cieszyć się moim napojem w samotności, jeśli nie masz nic przeciwko. To był długi dzień i..."

- "Trzymaj się, chłopcze. Pozwól, że opowiem ci o czymś, co jest ważne dla dobra naszych sprawiedliwych miast i wybrzeży."

CipSoft zabierze nas do nowych tropikalnych miejscówek, gdzie będziemy bronić wybrzeży przed “złymi” piratami. Dostaniemy także nowy ekwipunek, nowy strój i nowego wierzchowca.

Pamiętacie, że to tylko przedsmak. W kolejnych dniach/tygodniach będziemy dowiadywać się o następnych nowościach w grze.

W ubiegłym roku Winter Update przybył na serwery 2 grudnia. Teraz będzie pewnie podobnie.

Zobacz także

8 komentarzy