Tibia zapowiada najtrudniejszy dodatek w historii. "Wielu graczy polegnie"

Deaaa

Tegoroczny Summer Update będzie wyjątkowy. CipSoft zamierza wprowadzić bardzo niebezpieczne tereny (i potwory), a co za tym idzie znacznie podnieść poziom trudności całej Tibii. 

Z wczorajszego komunikatu dowiadujemy się, że nawet osoby powyżej 1000 lvl mogą napotkać tam sporo problemów. 

(via Tibiopedia.pl)

Wielu graczy polegnie wielokrotnie na nowych terenach ze względu na wysoki poziom trudności. Obszary i bossowie mają być ryzykowne i wymagające nawet dla graczy powyżej 1000 poziomu. 

Nasze ryzyko zostanie jednak nagrodzone, bo w tej samej aktualizacji do Tibii trafią najlepsze przedmioty w danej kategorii, czyli najlepszy miecz w grze, najlepsza siekierka w grze, najlepsza różdżka w grze itd. 


Pierwsza zapowiedź Summer Update już się pojawiła. Mowa w niej o Zakonie Lwa, której osadę (Bounac) znajdziemy na nowej wyspie między Thais a Merianą. 

Oprócz nowych expowisk będziemy mogli zgarnąć nowe itemki, ale wcale nie te najlepsze. Bounac zadowoli mid-gamerów (~300 lvl),  high-levelowcy muszą czekać  na dalsze zapowiedzi, w których CipSoft ujawni najważniejsze rzeczy. 

"Ostatnimi czasy dużo rozmyślałem o naszej przyszłości, a tym samym i o przeszłości. Jestem jednym z niewielu, którzy urodzili się w Zakonie, a później przeszli tu inicjację. Dowiedzieć się jak najwięcej, co kształtuje rycerza Zakonu Lwa, skąd oni się wzięli i w końcu, jak zostać jednym z nich, oto do czego dążyłem. Służyć najwyższym ideałom, które niegdyś wykreował Kesar Etzel, powołując tym samym Zakon. Nim znalazłem drogę do Bounac, wędrowałem w poszukiwaniu sensu, życiowego celu, sprawy, której mógłbym się poświęcić. Prawdę powiedziawszy to szczęście, że moja podróż przywiodła mnie właśnie tu, ponieważ z łatwością mogłem wpaść w sidła nikczemnych sił. Jednak szczęście się do mnie uśmiechnęło, kiedy postawiłem stopę na tej ziemi i rozpoznałem w tym miejscu cel mych podróży i poszukiwań".

Zobacz także

10 komentarzy