Tibia zapowiada nowy dodatek. Podziemia, sekrety, rytuały

Dodany przez guru około 3 lata temu
1 9780
Tibia zapowiada nowy dodatek. Podziemia, sekrety, rytuały

Właśnie pojawiła się pierwsza zapowiedź Letniej Aktualizacji w Tibii zatytułowana "Galthen i zaginiona królowa". 

Tym razem CipSoft zabierze nas do Bounac (niedaleko Thais), gdzie w podziemiach tej (na pozór) spokojnej osady odkryjemy mroczne sekrety.

Via Tibiopedia.pl

Galthen westchnął. Miał nadzieję, że uzyska bardziej stosowne informacje teraz o tym, czego szukał. Poszukiwania magicznych artefaktów sprowadziły go tutaj, do Bounac, jeszcze raczkującej osady, która dawała oznaki zostania przyzwoitym miastem, jej rozwój powinien przebiegać bez przeszkód. Na razie wiele budynków, które miały tu stać któregoś dnia były tylko wytworem wyobraźni architekta. Jednak miejski pub już stał, ponieważ nic nie można zrobić bez pomocy świeżego browaru, który łagodzi rzeczywistość życia na tej skale.

Galthen powstrzymywał się od odwiedzania tego miejsca, gdyż jak z jego doświadczenia wynika, takie miejsce z pewnością dostarczałoby informacji, chociaż prawdziwość twierdzeń wysuwanych pod wpływem piwa bywa często dość wątpliwa. Niemniej jednak do tej pory nie miał już innych opcji.

-odkryj podziemia wyspy Bounac i odkryj ich sekrety

-podążając śladami Galthena, spróbuj odnaleźć artefakt i dowiedz się więcej odnośnie sprawy zaginięcia

-odkryj starożytny rytuał pod zamkiem

-nowe potwory będą zbliżone siłą do tych z krypt na Issavi


“Nowe potwory będą zbliżone siłą do tych z krypt na Issavi” – wygląda więc na to, że CipSoft szykuje nową miejscówkę dla mid-leveli. Czyli postaci między 250 a 500 levelem.

Czekamy na dalsze nowości, bo – jak się pewnie domyślacie – to tylko przystawka przed większymi daniami. CipSoft na pewno przygotowuje inny content lub zmiany w dotychczasowych systemach.

Premiera Letniej Aktualizacji prawdopodobnie na początku lipca.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube