Time Rift - polska gra, która przypomni wam stare dobre czasy!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
17 6452
Time Rift - polska gra, która przypomni wam stare dobre czasy!

Artykuł napisany i nadesłany przez samego twórcę gry!


Zapewne część z was jeszcze pamięta czasy przed wprowadzeniem Neostrady, gdy w internecie hitem były gry przeglądarkowe.

Dla wielu jest to zapewne przeżytek, a część w ogóle o nich nie słyszała lub nie miała okazji zagrać w takie tytuły. Jednakże dzisiaj chciałbym wam zaprezentować dość unikalną grę przeglądarkową zatytułowaną Time Rift.

Dlaczego unikalną? Ano dlatego, że mocno nawiązuje swoim klimatem do czasów starych dobrych gier via www, a jednocześnie posiada nowoczesną oprawę i bardzo przyjazny interfejs.

To, co ją wyróżnia wśród innych gier tego typu, to całkowity brak P2W oraz dostępność na komórki i tablety. Gra posiada swoją walutę premium (Kryształy), jednakże nie można za nią kupić niczego co by dawało przewagę nad innymi graczami. Ponadto Kryształy można zdobyć wykonując codzienne i cotygodniowe questy. 

Sama gra jest dziełem jednej osoby, a jej pierwsza wersja powstała ponad 16 lat temu. Od tamtego momentu przeszła wiele transformacji i była kilkukrotnie przebudowywana od podstaw, aby sprostać oczekiwaniom graczy i nadążyć za szybko zmieniającymi się trendami w dziedzinie gier.

Jej najnowsza wersja jest efektem ponad 2.5 roku nieprzerwanej ciężkiej pracy, a jej efekty możecie ocenić sami. Gra jest na bieżąco aktualizowana i z dnia na dzień zyskuje na popularności.

Zapraszam pod ten adres: https://timerift.pl/


Każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzyma teraz 300. Kryształów za free!


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube