TitanReach uzbierał pół miliona złotych, ale to było za mało...

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
1 2363
TitanReach uzbierał pół miliona złotych, ale to było za mało...

Właśnie zakończyła się Kickstarterowa zbiórka na TitanReach – nowego MMORPG inspirowanego takimi tytułami jak Old School RuneScape, Minecraft czy Cube World.

Zbiórka nie powiodła się…

Ale po części jest to wina samych producentów, którzy ustawili bardzo wysoką kwotę minimalną (588 tysięcy dolarów australijskich, co daje około 1,6 miliona złotych).

Mimo wszystko TitanReach zdołał uzbierać 185k AUS (500k PLN), co pokazuje, że gra ma potencjał i szansę na pełne sfinansowanie.

Dlatego twórcy TitanReach przygotowują się do drugiego podejścia. Tym razem nie na Kickstarterze, ale IndieGoGo, obniżając równocześnie wymaganą kwotę o połowę (do 200 tysięcy dolarów australijskich). Przy odrobinie szczęście powinno się udać.

We are going to start an Indiegogo campaign in 8 weeks time to raise $200k AUD; enough to develop an alpha build of the game. There will be another chance to play the game during the Indiegogo campaign. We will use the time before the start of Indiegogo to focus on building the systems required to reach alpha, taking the time to show what makes our game unique and demonstrating our vision for TitanReach.

Trzymamy kciuki, bo TitanReach prezentuje się bardzo ciekawie. Na pewno ciekawiej od tych wszystkich tytułów Made in Asia robionych na jedno kopyto.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube