To będzie chyba najlepszy sezon w Diablo 3. Start już za tydzień!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
15 29333
To będzie chyba najlepszy sezon w Diablo 3. Start już za tydzień!

Oczywiście, nie jest to jeszcze poziom Path of Exile (i nigdy nie będzie), ale w skali Diablo 3, które nie rozpieszczało nas przez ostatnie pięć lat, jest to coś naprawdę fajnego.  

17 maja o godzinie 17:00 czasu polskiego wystartuje Sezon Koszmarów. Nazwa wydaje się myląca, bo wcale nie będzie tak koszmarnie:)

Oprócz standardowej zawartości, do której przyzwyczaił nas Blizzard (ramka na portret, ozdobne skrzydła, słodziutki zwierzak, nowe osiągnięcia, podboje sezonowe) znajdziemy kilka nowinek. Na przykład dodatkowe premie. 

"Sezon 17 wprowadzi zupełnie nowe wzmocnienie, które zmieni sposób, w jaki patrzycie na swój ekwipunek! Wszyscy gracze sezonowi będą korzystać z premii za zestaw Dziedzictwo Koszmarów. Oznacza to, że każdy będzie mógł cieszyć się korzyściami płynącymi z tego „bezzestawowego” zestawu, a wszystkie starożytne legendarne przedmioty, które znajdziecie, staną się tym potężniejsze".

Ale chyba najbardziej wyczekiwaną nowością będą „zmiany zwiększające komfort gry”, chociaż one będą częścią patcha 2.6.5, która pojawi się mniej więcej w tym samym czasie, co Sezon 17. 

W Diablo 3 zadebiutują trzy dodatkowe poziomy trudności (Udręka 14, Udręka 15, Udręka 16). „Wyższe poziomy udręki oznaczają więcej doświadczenia, złota i krwawych odłamków oraz lepsze nagrody, na przykład za Zlecenia i Szczeliny Nefalemów”. 

Pojawi się też fajny „trick” znany, chociażby z Path of Exile. Wyszukiwarka przedmiotów w skrytce, dzięki której zaoszczędzicie sporo czasu. 

Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube