To już 13 lat z MMORPG.org.pl! Dziękujemy Wam wszystkim!

Keep calm because it s my sweet 13

Jak ten czas szybko leci. Jeszcze nie tak dawno świętowaliśmy dwunaste urodziny portalu, a tutaj okazało się, że minął już cały rok od tamtego momentu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że MMORPG.org.pl świętuje dzisiaj swoje trzynaste urodziny i wiecie co?

heartDZIĘKUJEMYheart

(i przepraszamy również!)

Tak, Wam. Bez Was tego portalu by nie było. To Wasze regularne odwiedziny sprawiają, że strona od trzynastu lat utrzymuje się na burzliwych wodach Internetu. Zdaję sobie przy tym sprawę, że opinie na temat MMORPG.org.pl są mocno „mieszane” i część z Was nie kryje swoich emocji w komentarzach. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteście tutaj z nami. Niektórzy pewnie od początku, inni od niedawna. I właśnie za to Wam dziękujemy – za to, że jesteście.

Skoro urodziny, to pora na kilka statystyk:

4052 newsów napisanych w ciągu ostatniego roku

55573 komentarzy dodanych w ciągu ostatniego roku

4927 nowych użytkowników

143 dodane gry do spisu

48 ankiet

Nie można przy tym zapominać, że MMORPG.org.pl to nie tylko strona, ale również kanał na YouTube.

Guru napisał kiedyś, że ten portal ma unikalny klimat. I w zasadzie coś w tym jest. Drugiego takiego miejsca raczej nie znajdziecie, przy czym nie wiem, czy jest to powód do dumy, czy wstydu. Faktem jest jednak to, że wciąż pozostajemy najpopularniejszą stroną o tematyce gier sieciowych/MMO w Polsce. Konkurencji w przeciągu tych trzynastu lat było sporo i wciąż pojawiają się projekty, chętne do rywalizacji. I bardzo dobrze, monopol to najgorsza rzecz pod słońcem.

Jeszcze raz dziękujemy. No to co, do zobaczenia za rok, może z jakimś next-genem?:)


Za powyższy wpis odpowiada… Sami Wiecie Kto.

Zobacz także

56 komentarzy