To już ostateczny koniec Rohan Online. Druga wersja gry także zamyka serwery!

Rohan

Nieszczęścia chodzą parami. To powiedzenie idealnie pasuje do obecnej sytuacji z Rohan Online.

Nie tylko globalna wersja gry zamyka serwery (pisaliśmy o tym TUTAJ). To samo spotka niestety Rohan Online SEA – anglojęzyczną (niezablokowaną) odsłonę, która istniała na rynku od ponad dwóch lat. Polacy mogli tam grać – i grali, ale tylko na początku. Potem Rohan SEA regularnie tracił graczy, co doprowadziło do jego smutnego końca.

Wyłączenie Rohan SEA zaplanowano na 1 października

We’re sadly to announce that we’ve decide to terminate the ROHAN Online SEA service on October 1st, 2020 at 09.00 AM (GMT +7). We truly appreciate everything you’ve put into ROHAN Online SEA, thank you for your continued support and love for the ROHAN Online SEA.

Można więc powiedzieć, że to definitywny koniec tego MMORPG. Przynajmniej na pecetach, bo od kilku tygodni Azjaci mogą bawić się w Rohan Mobile.

Tylko, czy Rohan Mobile wypełni pustkę po stracie Rohan Online? Wątpliwe. Nie da się tak po prostu zapomnieć o tych setkach czy tysiącach godzin spędzonych na zabawie w Rohanie.

Szkoda, ale my nic na to nie poradzimy. Rynek gier nie jest sentymentalny Jeśli coś nie generuje przychodów, to nie ma sensu tego trzymać. 

Zobacz także

5 komentarzy