To koniec Aion PL!!!

Aaaa

Postanowiliśmy zaprzestać lokalizacji gry dla trzech z naszych dotychczasowych języków, a mianowicie dla polskiego, hiszpańskiego i włoskiego. 

Co to oznacza dla Was? Jeśli do tej pory graliście w AION po polsku, hiszpańsku lub włosku, to od aktualizacji 7.0 będziecie musieli wybrać niestety inny język. Wraz z usunięciem lokalizacji z gry zniknie także dotychczasowy content w danych językach. 

Decyzja o odłączeniu trzech języków była niestety nieunikniona. W AION nie gra już tyle osób, co przed kilkoma laty. Tłumaczenie regularnych i bardzo obszernych aktualizacji na sześć języków wymaga dużo czasu i pochłania lwią część naszych zasobów, które postanowiliśmy wykorzystać do ulepszeń innych aspektów gry.

Chyba nic nie musimy dodawać. GameForge wyjaśniło dokładnie, dlaczego od następnego dużego patcha POLSKI (i nie tylko) język przestanie być wspierany. 

Przynajmniej są szczerzy („w AION nie gra już tyle osób, co przed kilkoma laty”). 

A tak między nami, to zapowiadało się na to od dawna. Najpierw usunięcie polskiego serwera, potem połączenie for gry, a teraz to. Nie było sensu trzymać polonizacji dla tej garstki rodaków, która pozostała wierna Aionowi. Chyba rzeczywiście lepiej przeznaczyć te pieniądze na poprawę rozgrywki. 

Cóż, żegnaj Aion PL, żegnaj „Magini”. 

Potwierdzenie TUTAJ

Zobacz także

27 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz