To nie będzie typowy mobilny MMORPG. Arthdal Chronicles zapowiada się super

Dodany przez guru ponad rok temu
25 3277
To nie będzie typowy mobilny MMORPG. Arthdal Chronicles zapowiada się super

Arthdal Chronicles nie będzie jak typowe “mmobilki”. Firma Netmarble, która wyłożyła ogromne pieniądze na produkcję gry, obiecuje zupełnie nowe doświadczenie, jeśli chodzi o mobilne MMORPG-i.

Arthdal Chronicles ma zachwycać otwartym światem, cyklem dnia i nocy, dynamicznym systemem pogody, dojrzałą fabułą, wymagającymi rajdami, systemem politycznym, epickimi bitwami na wielką skalę, rozbudowanym housingiem, emocjonującym systemem walki, no i przede wszystkim grafiką, która ma dorównywać, baa, przewyższać pecetowe produkcje.

Podczas targów G-Star 2022 otrzymaliśmy nowe filmiki, nowe screenshooty oraz nowe informacje na temat Arthdal Chronicles.

I tak właśnie dowiedzieliśmy się, że Arthdal Chronicles – ze względu na swoją skalę – zostanie wydany na PC i że zostanie pozbawiony kontrowersyjnych funkcji auto (czyli nie będzie Auto-Combata).

Warto też dodać, ale to już pewnie wiecie, że Arthdal Chronicles jest oparty na popularnym południowokoreańskim serialu o tej samej nazwie. Część wydarzeń z serialu ma się przekładać na grę.

Kiedy premiera? Nie wiadomo.

Trailer:

Gameplay z wersji PC:

Screenshooty:


25 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube