TOP1 Tibii na deskach. Polka zaliczyła niespodziewanego zgona

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
36 14147
TOP1 Tibii na deskach. Polka zaliczyła niespodziewanego zgona

W tym tygodniu mieliśmy świętować wbicie pierwszego w historii 2400 lvl w Tibii. Niestety, ten jubileusz trzeba będzie odłożyć w czasie…

Pamela grająca “Gorącą” – TOP1 całej gry, najlepsza kobieta, a także najlepsza osoba z Polski zaliczyła wczoraj bolesnego i zarazem niespodziewanego zgona.

Bolesnego dlatego, że straciła 841 milionów punktów doświadczenia (to oczywiście rekord straty expa) i spadła z 2395 lvl na 2392 lvl. Żeby to odrobić Pamela będzie musiała grindować dodatkowy tydzień. 

A dlaczego była to niespodziewana śmierć? Ano dlatego, że była to pierwsza śmierć tej postaci… od 27 lipca 2021 roku (czyli jeszcze przed osiągnięciem magicznego 2000 lvl). “Goraca” przez ponad dwa lata była niezniszczalna i pewnie dlatego był to jeden z powodów, dla którego najpierw awansowała, a potem utrzymała się jako TOP1.

I niech ktoś teraz powie, że kobiety nie umieją grać w MMORPG-i?! Owszem, teraz przydarzył się błąd, ale to musiało kiedyś nastąpić. 

Paradoksalnie jej śmierć wywołała pozytywne (naprawdę pozytywne) reakcje wśród polskich Tibijczyków. Wielu z nich chwali skilla, konsekwencję i to, że tak długo zdołała utrzymać się na przy życiu. Szczególnie na tak wysokim poziomie.

“Co by nie mówić szacunek dla Pani Pamelki 2 lata na takim lvlu bez dechy trzeba przyznać Gorąca jest stosiara i ciężko o takiego mocnego gracza #PAMKA jesteś mocna”

“2 lata bez deski to jest szczerze mówiąc mocny wyczyn, respect. Zaraz pewnie zlecą się znafcy i będą gadać: non pvp, no handy, a teraz to już nie ta tibia co kiedyś że na takim lvl trudno paść BLA BLA BLA”

Niestety nie mamy żadnego klipu z momentu śmierci “Goracej”. Można więc zgadywać, czy było to zagapienie, problem techniczny, a może pośredni udział Brazylijczyków, którzy nadal – w mniejszym lub większym stopniu – starają się uprzykrzyć życie naszej dwójce z Bony.


36 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube